Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Turnaje

Pravidla na turnajích
1. Do šatny budou mít přístup jen hráči a realizační tým.
2. Nikdo s sebou nebude mít telefony, PSP, tablety nebo jiné elektronické zařízení. (pokud bude mít někdo závažný důvod, proč potřebuje kontaktovat dítě může zavolat na telefon někoho z realizačního týmu).
3. Po celou dobu turnaje budou děti spolu jako tým.
4. V průběhu celého turnaje prosím rodiče, aby do týmu nezasahovali jakýmkoliv způsobem.

 

2.9. domácí turnaj

08:30 - 09:25 Energie K.Vary – HC Škoda Plzeň

09:40 - 10:35 HC Rytíři Kladno – HC Sparta Praha

10:50 - 11:45 HC Sparta Praha - Energie K.Vary

12:00 - 12:55 HC Rytíři Kladno – HC Škoda Plzeň

13:10 - 14:05 HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha

14:20 - 15:15 Energie K.Vary - HC Rytíři Kladno

------------------------------------------------------------------------------

15:30 - 16:25 Utkání o 3.místo

16:40 - 17:35 Finále

17:35 - Vyhlášení výsledků, předání cen

 


 

Turnaj Pardubice 26.-27.12.2018

Memoriál Jiřího Bartoně

startovné - 6000Kč

ROZLOSOVÁNÍ TURNAJE
 
Pondělí 26. 12. 2016
SKUPINA A
 
6:45 – 8:00 h HC DYNAMO PARDUBICE – MOUNTFIELD HK (TIPSPORT ARENA)
9:15 – 10:30 h HC DYNAMO PARDUBICE – HC OLOMOUC (MALÁ HALA)
10:45 – 12:00 h MOUNTFIELD HK – HC ENERGIE KARLOVY VARY (MALÁ HALA)
13:30 – 14:45 h HC DYNAMO PARDUBICE – HC ENERGIE KARLOVY VARY (MALÁ HALA)
14:00 – 15:15 h HC OLOMOUC – MOUNTFIELD HK (TIPSPORT ARENA)
18:00 – 19:15 h HC ENERGIE KARLOVY VARY – HC OLOMOUC (MALÁ HALA)
 
SKUPINA B
 
7:00 – 8:15 h HC BÍLÍ TYGŘI LIBEREC – BK MLADÁ BOLESLAV (MALÁ HALA)
8:15 – 9:30 h HC ZUBR PŘEROV – HC USTÍ NAD LABEM (TIPSPORT ARENA)
11:00 – 12:15 h HC USTÍ NAD LABEM – HC BÍLÍ TYGŘI LIBEREC (TIPSPORT ARENA)
12:30 – 13:45 h HC ZUBR PŘEROV – BK MLADÁ BOLESLAV (TIPSPORT ARENA)
15:00 – 16:15 h HC BÍLÍ TYGŘI LIBEREC – HC ZUBR PŘEROV (MALÁ HALA)
16:30 – 17:45 h BK MLADÁ BOLESLAV – HC USTÍ NAD LABEM (MALÁ HALA)
Úterý 27. 12. 2016
O UMÍSTĚNÍ
 
1. UTKÁNÍ
8:00 – 9:30 h 4A – 3B (TIPSPORT ARENA)
1. UTKÁNÍ
8:00 – 9:30 h 3A – 4B (MALÁ HALA)
2. SEMIFINÁLE 1
10:00 – 11:30 h 1A – 2B (MALÁ HALA)
3. SEMIFINÁLE 2
11:30 – 13:00 h 2A – 1B (TIPSPORT ARENA)
4. UTKÁNÍ O 7. MÍSTO
11:45 – 13:15 h PORAŽENÍ 4A – 3B a 3A – 4B (MALÁ HALA)
5. UTKÁNÍ O 5. MÍSTO
13:15 – 14:45 h VÍTĚZOVÉ 4A – 3B a 4B – 3A (TIPSPORT ARENA)
6. UTKÁNÍ O 3. MÍSTO
14:15 – 15:45 h PORAŽENÍ SEMIFINALISTÉ (MALÁ HALA)
7. FINÁLE
15:00 – 16:30 h VÍTĚZOVÉ SEMIFINÁLE (TIPSPORT ARENA)
 
16:30 SLAVNOSTNÍ UKONČENÍ TURNAJE

 

TOPlist